• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/canbabanakliyat
  • https://twitter.com/Bestem06

Ankara Etimesgut Nakliyat

Ankara Etimesgut Nakliyat

Ankara Etimesgut Nakliyat 

Evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetsizliğinin neredeyse tamamına yakını, çoğu firmanın işine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır. Biz bu tespitimiz doğrultusunda üzerinde en çok durulması gereken konuya "personel eğitimine" öncelik vermekteyiz. çünkü personel eğitimi sürekli gelişimdir. 
Ankara Çiğdem Nakliyat olarak bilmekteyiz ki, size vaat ettiğimiz hizmetlerimizin uygulanması ile hedeflerimize kısa sürede ulaşabilmemiz, uzman incelemesi, demonte-monte, paketleme, yükleme ve taşımacılık hizmetlerimizin birlikte ve koordineli bir şekilde hareket etmesiyle mümkün olacaktır. 

istanbul evden eve nakliyat hizmet sektöründe hak etmediğiniz kötü hizmet ile mücadelemiz top yekûn bir mücadeledir. Bu konuda sizlerinde duyarlılık göstermeniz gerekmektedir. Biz Ankara Çiğdem olarak bu konuda mevcut işbirliğimizi daha üst düzeylere taşıyarak kararlılığımızı ortaya koymaktayız. 
Türkiye genelinde nerde ikahmet ettiğiniz önemli değil bir telefon edin eşya transferini güvenli olarak gerçekleştirelim. işinizi şansa bırakmayın !
Ekleme Tarihi :24.05.2014 22:04:14

 

Anlık
Yarın
3° -1°
AlışSatış
Dolar3.79413.8093
Euro4.63534.6538
İller Arası Mesafe