• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/canbabanakliyat
  • https://twitter.com/Bestem06

Ankara Cebeci Nakliyat

Ankara Cebeci Nakliyat

Ankara Cebeci Nakliyat

MOBİLYALAR: 

Cebeci evden eve nakliyat tarafından Özel deneyimli elamanlar tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir. 

KUMAŞ TÜRÜ OLAN EV EŞYALARI: 

Cebeci evden eve nakliye tarafından Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlıhavalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. 

MOBİLYA: 

Cebeci evden eve tarafından Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılırve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktansonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir. 

BEYAZ EŞYA: 

Cebeci şehir içi nakliyat tarafından Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir. 

ELEKTRONİK EŞYA: 

Cebeci şehirler arası nakliyat tarafından Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır. 

CAM TÜRÜ EŞYALAR: 

Cebeci nakliyat tarafından Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.
Ekleme Tarihi :09.06.2014 03:14:23

Anlık
Yarın
5° 4°
AlışSatış
Dolar3.81163.8269
Euro4.65914.6778
İller Arası Mesafe